1
I would really appreciate the help thank you

1 Answer

2
19.68/6 (cost divided by number of bags) which gives you $3.28 per bag. One bag costs $3.28 and 6 bags cost $19.68
Edit
avatar
Bill Langosh
15.5k 3 10 26
answered 9 months ago