Can y’all Hurry And Plzzz Help Me

Asked 8 months ago
Viewed 745864 times
1
Can y’all Hurry And Plzzz Help Me

2 Answer

2

Answer:

C. its 7.5 per land

Step-by-step explanation:

Edit
avatar
answered 8 months ago
2

Answer:

7.50 per lawn

Step-by-step explanation:

for two lawns it is 15 dollars and 15/2=7.50

so for 1 lawn it is 7.50

Edit
avatar
Orville Borer
15.5k 3 10 26
answered 8 months ago