1
A 24 bottles for $3 by 1.5 ¢ per bottle
B 24 bottles for $3 by 70 ¢ per bottle
C 24 bottles for $3 by 75 ¢ per bottle
D 36 bottles for $4 by 1.4 ¢ per bottle

1 Answer

2
D I think don’t fault me if I’m wrong I just wanted to help
Edit
avatar
Prof. Jace Mohr
15.5k 3 10 26
answered 1 year ago